Z niesamowitą przyjemnością zapraszamy na koncert:
Traffic Junky i Blues 4 Cash.

19:00 - bramka
20:00 - Blues 4 Cash
21:00 - TJ

PIĄTEK 09.12 | 10 PLN*
Restauracja & Pub Ceglana, ul. Warszawska 8, Mrągowo.
*bilety dostępne przy wejściu.

_________
#BrodataMuzyka: "Dwa wspaniałe zespoły na żywo: Blues 4 Cash, czerpiący i prezentujący to, co najlepsze w bluesie, kładąc szczególny nacisk na dorobek grupy Dżem, a także jeden z najlepszych zespołów reprezentujących Olsztyn, czyli Traffic Junky: żywiołowe połączenie hard rocka, stoner rocka i grunge'u z domieszką pustynnego pyłu, wielokrotnie nagradzani na wszelkiej maści przeglądach i konkursach.

Dwa zespoły, dwóch wokalistów, dwóch braci.
Zagrają w swoim rodzinnym mieście i pokażą wszystkim, jak powinna wyglądać i brzmieć muzyka na żywo.

Nie może Was tam zabraknąć!"

_________
Traffic Junky to niezwykłe połączenie klasyki rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Kapela serwuje muzyczny powrót do czasów hard rocka lat siedemdziesiątych, a jednocześnie można w ich twórczości usłyszeć sporo grunge’u i stoner rocka. Ich koncerty to wulkan kipiący mocną, rockową energią, która udziela się widowni w niesamowity sposób.

Zespół powstał w marcu 2013 roku i ma za sobą już kilkadziesiąt koncertów w Polsce z takimi zespołami jak: Nazareth, Don Airey & Band, Scorpion Child, Acid Drinkers.
https://www.youtube.com/user/TrafficJunkyOlsztyn
https://www.facebook.com/TrafficJunkyOlsztyn
http://www.trafficjunky.com.pl/

_________
Blues 4 Cash to zespół z powiatu mrągowskiego, który zadebiutował w Mikołajkach podczas Majówki z Radiem Zet. Ich charyzmatyczny wokalista Paweł Krasowski od razu zaskarbił sobie przychylność publiczności. Grają głównie utwory grupy "Dżem" i najważniejsze hity polskiego rocka.

Członkowie:
Paweł "Kras" Krasowski, Łukasz "Yahu" Sobociński, Łukasz "Lukas" Stępień, Daniel "Danio" Olszewski, Sławek "Morus" Szymański.
https://www.facebook.com/Blues4Cash/

Patronat i współorganizacja:
Restauracja & Pub Ceglana | Mazuria.tv | Mrągowo24info | Brodata Muzyka


Traffic Junky to klasyka rocka z nowocześnie brzmiącymi riffami. Muzyka olsztyńskiej grupy zabiera w muzyczną podróż do lat 70', a jednocześnie w ich twórczości można usłyszeć sporo stoner rocka i grunge'u. Brzmienie i styl zostało doprawione odrobiną pustynnego pyłu - to właśnie jest Traffic Junky. Hipnotyzujące dźwięki gitar w jednej chwili potrafią zmienić się w nieokiełznaną, huczącą ścianę dźwięku. Traffic Junky ma jeden cel: przywrócić świetność klasycznej, rockowej muzyce. Tak jak było za dawnych czasów. Jednocześnie chcą pozostać wiernym swoim wszechobecnym muzycznym inspiracjom.